Stropsystem


STROPSYSTEM Goldbeck, to je systém výrobků dodávaný v systému služeb. Od návrhu přes výrobu až po samotnou montáž.

Základním prvkem Stropsystemu je betonový stropní panel Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě sami staticky a tvarově navrhujeme.

Z našich více než dvacetiletých zkušeností víme, že je pro zákazníka ideální, když každou fázi zakázky řeší profesionál. Proto v našem týmu naleznete stavební techniky, kteří se postarají například o přesné zaměření stavby a vyhodnocení situace přístupu techniky ke stavbě, projektanty a statiky konstrukčních prvků, plánovače výroby, dispečery montáží, kteří koordinují montáž vaší stavby a nebo samotné šéfmontéry, kteří si díky své šikovnosti a přehledu poradí vždy téměř se vším.

Technické informace

Chcete se dozvědět více informacích o našich technologiích? Chcete porozumět kompletaci systému, způsobu uložení na různé typy zdiva? Potom jste navštívili tu správnou část našeho webu. Pod následujícími odkazy naleznete ke stažení vše od katalogových listů stropních panelů Spiroll přes technické detaily uložení stropních panelů až po doporučené úpravy spodních líců stropu.

Doporučení, návody a postupy

Po dobu více než 20-ti let sbíráme zkušenosti nejen našich kolegů montérů, techniků a statiků, ale také našich zákazníků. Rozhodli jsme se o tyto zkušenosti podělit také s Vámi.

Proč si zákazníci oblíbili STROPSYSTEM?

1) Rychlost montáže stropu

U jiných technologií stropních konstrukcí (skládané stropy, monolitická stropní deska,…) může zhotovení stropu trvat i několik týdnů. U technologie Stropsystém trvá montáž rodinného domu (cca 150-250m2 stropu) maximálně jeden den. Ihned po montáži stropních panelů je strop pochozí. Navíc se stropy nepodpírají montážními stojkami, takže je pod namontovanými stropy volný prostor.

2) Návrh konstrukce, výrobky a montáž od jednoho dodavatele.

Dříve se často stávalo, že byl zákazník nucen sehnat projektanta a statika pro návrh stropní desky, zajistit v některé z dostupných výroben výrobu prvků, sehnat dopravu a autojeřáb a šikovnou partu montérů nebo zedníků pro montáž stropů na svůj dům. Nyní je vše jinak. Zákazníci nám zpravidla zašlou podklady pro cenovou nabídku a odsouhlasí nám rozměry svého domu. Vše ostatní rádi za zákazníka zajistíme my.

Jak probíhá

spolupráce se zákazníkem