Stropsystem

Stropsystem

STROPSYSTEM Goldbeck, to je systém výrobků dodávaný v systému služeb. Od návrhu přes výrobu až po samotnou montáž.

Základním prvkem Stropsystemu je betonový stropní panel Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě sami staticky a tvarově navrhujeme.

Z našich více než dvacetiletých zkušeností víme, že je pro zákazníka ideální, když každou fázi zakázky řeší profesionál. Proto v našem týmu naleznete stavební techniky, kteří se postarají například o přesné zaměření stavby a vyhodnocení situace přístupu techniky ke stavbě, projektanty a statiky konstrukčních prvků, plánovače výroby, plánovačům, dispečery montáží, kteří koordinují montáž vaší stavby a nebo samotné šéfmontéry, kteří si díky své šikovnosti a přehledu poradí vždy téměř se vším.Proč si zákazníci oblíbili STROPSYSTEM?

1) Rychlost montáže stropu

U jiných technologií stropních konstrukcí (skládané stropy, monolitická stropní deska,…) může zhotovení stropu trvat i několik týdnů. U technologie Stropsystém trvá montáž rodinného domu (cca 150-250m2 stropu) maximálně jeden den. Ihned po montáži stropních panelů je strop pochozí. Navíc se stropy nepodpírají montážními stojkami, takže je pod namontovanými stropy volný prostor.

2) Návrh konstrukce, výrobky a montáž od jednoho dodavatele.

Dříve se často stávalo, že byl zákazník nucen sehnat projektanta a statika pro návrh stropní desky, zajistit v některé z dostupných výroben výrobu prvků, sehnat dopravu a autojeřáb a šikovnou partu montérů nebo zedníků pro montáž stropů na svůj dům. Nyní je vše jinak. Zákazníci nám zpravidla zašlou podklady pro cenovou nabídku a odsouhlasí nám rozměry svého domu. Vše ostatní rádi za zákazníka zajistíme my.